IB3 Televisió informa


Llistat dels guanyadors Concurs 200 – UEP! com anam?




Els guanyadors de l’illa de Mallorca poden passar a recollir el seu premi (llibre i davantal Uep! com anam?) a l’edifici d’IB3 Televisió situat al c/ Madalena 21, 07180 Pol. Son Bugadelles, Santa Ponça, Calvià.

Més informació al 971 139 333

Horari de recollida de 9 a 19 hores de dilluns a dissabte.

– Per tal de poder recollir el premi hauran de facilitar: nom, llinatges, població i número de DNI.

 En el cas de què la persona que vengui a recullir el premi no sigui  el guanyador, haurà de lliurar una autorització signada per part del guanyador per poder recollir-ho.

El guanyadors de les illes de Menorca, Eivissa i Formentera podran recollir el seu premi a les delegacions d’IB3 de cada illa a partir de dilluns 20 d’abril.

– Per tal de poder recollir el premi hauran de facilitar: nom, llinatges, població i número de DNI.

 

Delegació de MenorcaHorari de 8 a 14 hores, C. Artrutx, 22. 1er esquerra  07714 – Maó – Menorca

Telèfon: 971 350 065

 

Delegació d’Eivissa i FormenteraHorari de 9 a 14 hores, C/ Pintor Narcís Puget, 6 07816  Sant Rafel – Eivissa

Telèfon: 971 198 777

 

 

GUANYADORS DAVANTAL I LLIBRE Uep! Com anam?

1 Adela Arangude García Porreres
2 Adrián Ordóñez Machuca Llucmajor
3 Agripina Robles Más Sant Joan
4 Aina María Miró Miró Muro
5 Amparo Benique Soler Binissalem
6 Ana Maria Garcia Quintana Palma
7 Ana Pujol Thomazic Palma
8 Anabel Marí Palau Eivissa
9 Andrea Camps Puigantell Artà
10 Andrea Vidal Vidal Campos
11 Andreu Delacio Llompart Mancor de la Vall
12 Andreu Quetglas Font Maria de la Salut
13 Àngels Moreno Marqueño Portocolom
14 Antoni Marimon Paris Calvià
15 Antonia Artigues Garcia Inca
16 Antonia Capó Montuïri
17 Antònia Estarellas Gomila Palma
18 Antònia Far Perelló Palma
19 Antonia Ferragut Bribian Palma
20 Antonia Pons Pons Alcúdia
21 Antònia Rigo Adrover Calonge
22 Antònia Truyols Galmés Manacor
23 Antonia Vidal Maimó Lloret de Vistalegre
24 Antonio Alou Salas Calvià
25 Antonio Cladera Mayol Sa Pobla
26 Antonio Escandell Canales Eivissa
27 Antonio Manuel Zurdo Marí Santa Eulària Eivissa
28 Antonio Marimon Gost Calvià
29 Antonio Morla Mascaró Palma
30 Antonio Sans Llabres Palma
31 Apol·lonia Pou Amer Palma
32 Apolònia Alorda Crespí Palmanyola
33 Arcadio Ferrer Gotarredona Eivissa
34 Bàrbara Coll Arrom Lloseta
35 Barbara Riera Sansó Manacor
36 Bartolome Cerdà Cerdà Pollença
37 Benita Trias Capellà Santa Maria del Camí
38 Bernardino Pujol Rossello Palma
39 Bibiloni Muñoz Son Ferriol
40 Carles Marí Torres Santa Eulària Eivissa
41 Carmen Rodríguez Tur Sant Miquel de Balanzat
42 Catalina Calderón Munar Palma
43 Catalina Carbonell Coll Santa Eugènia
44 Catalina Enseñat Femenias Petra
45 Catalina Gual Bennasar Campanet
46 Catalina Marquès Monjo Ciutadella de Menorca
47 Catalina Portell Mascaró Villafranca
48 Catalina Solivellas Moya Palma
49 Catalina Vera Más Palma
50 Caterina Amengual Real Lloseta
51 Christian Cañellas Durán Palma
52 Coloma Serra Seguí Ciutadella de Menorca
53 Cristina Homar Torrico Palma
54 Cristina Sampedro Canals Sóller
55 Damià Montoro Mascaro Sant Llorenç des Cardassar
56 David farres Prhoens Palma
57 Diego Vázquez S’arenal de Llucmajor
58 Emilio Gómez Lázaro Ciutadella de Menorca
59 Esperança Roig Inca
60 Esther Calvo Higuera Palma
61 Francesc Antoni Prieto Muntaner Inca
62 Francisca Bauzà Mari Llucmajor
63 Francisca Dalmau Masd Sant Joan
64 Francisca Frontera Marí Marratxí-Pòrtol
65 Francisca Sart Tur Llucmajor
66 Francisca Sbert Borras Sa Cabaneta
67 Francisco Pons Gayá Alcúdia
68 Gabriel Flaquer Pujol Puigpunyent
69 Gabriel Florit Simó Santa María
70 Gema Rodriguez García Palma
71 Gloria Canovas Lucena Ferreries Menorca
72 Héctor Ferrer García-Roves Santa Eulària Eivissa
73 Helena Delgado Serra Palma
74 Hilda Mayoral Chamorro Palma
75 Isabel Figuera Rotger Alqueria Blanca
76 Isabel Maria Bauza Jaume Sant Joan
77 Jaime Martínez García Palma
78 Jaume Frau Oliver Palma
79 Jaume Gelabert Ripoll Caimari
80 Jaume Planes Nicolau Porreres
81 Joan Bauzà Dalmau Sant Joan
82 Joan Nadal Grimalt Manacor
83 Joan Parrado Roman Selva
84 Joan Rios Amengual Es Pla de na Tesa
85 Joana Bibiloni Rotger Pollença
86 Jose Antonio Palomares Santamaria Palma
87 José Castillo Tur Palma
88 José Francisco Vizcaino Rubio S’arenal de Llucmajor
89 José Jaume López Palma
90 José Luis Sampedro Rodríguez Sóller
91 Jose María Meca Torres Santa Margalida
92 José Miguel García Cruz Palma
93 José Vicente Roca Sanchís Palma
94 Josefa Comes Boned Eivissa
95 Josefina Rosselló Gaspar Palma
96 Josep Cristofol Campins Santa Maria del Camí
97 Josep Vidal Conti Bunyola
98 Juan Bauzà Ferriol Sant Joan
99 Juan Bujosa Ferrer Palma
100 Juan Guillermo Flexas Mejías Palma
101 Juan Mas Santandreu Manacor
102 Juana Fiol     Oliver Llucmajor
103 Jùlia Dot Cruelles Palma
104 Laura Castejón Moreno Portocolom
105 Laura Sans Hernàndez Palma
106 Lluís Ferriol Guillermo Palma
107 Lluís Gómez Marques Esporles
108 LLuisa Caldentey Ferrer Colònia de Sant Jordi
109 Loli Vives Franco Son Servera
110 Lorenzo Canaves Monleon Palma
111 Mª Isabel Serra Binimelis Palma
112 Mª Lluisa Bonet Nicolau Colònia de Sant Jordi
113 Magdalena Rigo Adrover Calonge
114 Magdalena Salom Amengual Inca
115 Marga Crespi Rebassa Sa Pobla
116 Margalida Barceló Garí Porreres
117 Margalida Ramis Riutord Muro
118 Margalida Seguí Perelló Sa Pobla
119 Margarida Ferrer Vera Palma
120 Margarita Bauza Bauza Porreres
121 Margarita Grimalt Roig Porreres
122 Margarita Morla Ballester Palma
123 Margarita Nebot Pujol Palma
124 Margarita Picó Palma
125 Margarita Pira Estarellas Maria de la Salut
126 Maria Antònia Cladera Crespí Sa Pobla
127 Maria Antònia Pujol Juan Palma
128 Maria Barceló Amengual Porreres
129 María Bauzà Vadell Sant Llorenç des Cardassar
130 Maria Dolores Abellan Capella Llucmajor
131 Maria Genovart Jaume Petra
132 Maria José Pascual López Sencelles
133 Maria josé Pujol Zanoguera Palma
134 Maria Martorell i Canyelles Caimari
135 María Palau López Eivissa
136 María Torres Ferrer Santa Eulària Eivissa
137 Maria Ventura Nadal Mascaró Manacor
138 Maribel Torres Pedros Palma
139 Mariluz Sánchez Jorquera Palma
140 Mario Bibiloni Muñoz Son Ferriol
141 Marta Marimon Paris Calvià
142 Martí Gutiérrez Palma
143 Mateu Quetglas Juan Llucmajor
144 Matias Morla Ballester Palma
145 Mauricio Martín Arreza Inca
146 Mercè Gómez Amengual Andratx
147 Miquel Àngel Cano González Andratx
148 Miquel Ángel Llobera Fullana Palma
149 Miquel Àngel Salvà Cantarellas Palma
150 Miquel Bonet Roselló Colònia de Sant Jordi
151 Miquel Jaume Fontirroig Lloret de Vistalegre
152 Miquel Llabres Alorda Sencelles
153 Miquel Mariano Malondra Santa Margalida
154 Miquel Ramis Ramis Marratxí
155 Miquel Truyols Servera Manacor
156 Nadal Serra Marquet Pollença
157 Natalia Marí Palau Eivissa
158 Neus Adrover Palma
159 Oscar Bosch Pol Palma
160 Pau Amengual Lloseta
161 Pedro Ballester Sard Palma
162 Pedro Riera Femenias Port d’Alcúdia
163 Pedrona Coll Morro Inca
164 Pep Pons Ramis Establiments
165 Pere Miquel Mas Manacor
166 Petra Muñoz Martínez Son Ferriol
167 Pilar Garcia Sales Palma
168 Pilar García-Roves Paredes Santa Eulària Eivissa
169 Pilar Ramis Horta Palma
170 Rafael Melia Piñero Mahon-Menorca
171 Rafaela Duran Ribot Calvià
172 Ramon García González Palma
173 Raquel Díaz Ruiz Marratxí
174 Remedios Díaz Alonso Palma
175 Rocío Cózar Ruiz Palma
176 Rosa Flexas Mejías Palma
177 Rosa López Serrato Palma
178 Rosa Maria Font Janer Algaida
179 Rosa Marina Salas Ros Pollença
180 Rosa Plomer Cerà Pollença
181 Rosario Torrico Parra Palma
182 Sandra López Cobos Eivissa
183 Sebastià Bassa Llull Manacor
184 Sebastian Barcelo Barcelo S’arenal de Llucmajor
185 Sebastian Crespí Crespí Sa Pobla
186 Sebastian Grimalt Barcelo Porreres
187 Sergio Ferrer Comes Santa Eulària Eivissa
188 Sergio Varas Mulas Palma
189 Sofía Delgado Serra Palma
190 Sonia Homar Torrico Marratxí
191 Teresa Pons Palliser Alaior Menorca
192 Tomas Rotger López Palma
193 Toni Bergas Mas Maria de la Salut
194 Toni Costa Gómez Inca
195 Toni Flaquer Sureda Capdepera
196 Úrsula García Ramos Sa Pobla
197 Vicent Palau Tur Eivissa
198 Victoria Rebasa Gomila Palma
199 Xavier Marques Triay Alaior Menorca
200 Xisco Ortega Vila Palma

 






ENS PÚBLIC DE RADIOTELEVISIÓ DE LES ILLES BALEARS

Carrer Madalena, 21
07180 Polígon industrial de Calvià
(+34) 971 139 333


AVÍS LEGAL